Czym się zajmuję?

Praca Wirtualnej Asystentki daje ogromne możliwości rozwoju. To zawód przyszłości, który nieustannie się zmienia i stawia nowe wymagania.

Ciężko opisać wszystkie zadania, które można zlecić Wirtualnej Asystentce, jednak poniżej znajdziesz listę najważniejszych zadań, które mogę zrealizować już dzisiaj,

Moje motto życiowe mówi, że ZARADNOŚĆ TO PODSTAWA SUKCESU i w związku z tym, lista moich umiejętności ciągle się zmienia.

Staram się dopasowywać do wymogów klienta, dlatego ciągle się uczę, poznaję nowe programy i zdobywam nowe umiejętności.

Jeśli masz dla mnie zadanie, którego nie znalazłeś na liście- skontaktuj się ze mną, ja szybko nadrobię zaległości i chętnie przyswoję nową wiedzę.

Research i badania

  • znalezienie klientów
  • wyszukanie hotelu i oferty wakacyjnej
  • research szkoleń i konferencji
  • research materiałów i usług
  • znalezienie ofert nieruchomości
  • stworzenie baz danych/raportów/zestawień
  • monitoring konkurencji
  • tworzenie ankiet/prezentacji
  • wyszukiwanie podwykonawców/pracowników
  • porównanie cen i ofert na rynku

Marketing i sprzedaż

  • zarządzanie stroną internetową
  • opieka nad blogiem
  • dbanie o social media
  • pozyskiwanie odbiorców usługi
  • kreowanie marki osobistej
  • aktualizowanie wtyczek
  • przygotowanie oferty sprzedażowej
  • prowadzenie aukcji internetowych
  • promowanie usługi w sieci
  • prowadzenie strony na Facebooku

Zadania kreatywne

  • projektowanie graficzne (logo, wizytówka, ulotka, CV i inne)
  • copywriting (artykuły na stronę internetową, opisy produktów, teksty do e-booka)
  • edycja wideo i audio
  • stworzenie materiałów szkoleniowych
  • marketing szeptany
  • prowadzenie grup na Facebooku
  • organizowanie wyjazdów integracyjnych
  • wyszukiwanie tematów na posty blogowe
  • wyszukiwanie oryginalnych prezentów
  • organizowanie firmowych eventów, wycieczek osobistych

Administracja

  • odpowiadanie na e-maile
  • umawianie spotkań
  • pilnowanie kalendarza
  • proste tłumaczenia
  • pomoc w delegowaniu zadań
  • porządkowanie dokumentów
  • wirtualne biuro
  • obsługa czatu
  • kontakt z różnymi instytucjami
  • przygotowywanie dokumentów
  • zakupy online
  • odpowiadanie na zapytania i wiadomości klientów
  • pisanie postów, komentarzy, opinii
  • wirtualna recepcja
  • kontakt z mediami
  • wsparcie procesu rekrutacji
  • opłata rachunków
  • transkrypcja i poprawki tekstów
  • tworzenie zaproszeń i ogłoszeń
  • planowanie podróży i atrakcji
  • pomoc w delegowaniu zadań pracownikom
  • pośrednictwo pomiędzy różnymi działami firmy
  • zorganizowanie urodzin, przyjęcia
  • wstępna selekcja pracowników
  • korepetycje z języka greckiego

Cennik

Podejmując współpracę ze mną:

Płacisz tylko za mój faktycznie przepracowany czas.

Nie ponosisz dodatkowych koszów związanych z zatrudnieniem mnie.

( wyjątkiem są sytuacje, w których chcesz skorzystać z płatnego programu, płatnej licencji, płatnej promocji itp.)

Zawsze otrzymasz ode mnie fakturę.

( działalność gospodarczą mam zarejestrowaną za granicą, więc wystawiam faktury Vat zero, z adnotacją reverse charge)

Na początku otrzymasz umowę o współpracy, która będzie zawierała wszystkie warunki i zadania.

Możesz wybrać formę rozliczania.

Przewiń do góry